تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۵
کد مطلب : ۶۹۳

دستورالعمل بروزرسانی پورتال سازمان نقشه برداری کشور

plusresetminus
۱
۱

پرتال سازمان عبارت از درگاهی است برای دسترسی آسان و سریع به منابع اطلاعاتی سازمان بصورت دسته بندی شده و قابل استفاده برای کاربران داخل و خارج از سازمان. به همین جهت باید محتوای آن کاملا منطبق بر ضوابط و قوانین جاری سازمان  بوده و از اعمال سلیقه شخصی در بازگوئی و ارائه مطالب خودداری گردد.  به عبارتی کلیه موارد مطرح شده در پرتال سندیت داشته و می توان به آن استناد نمود. 
طی سالهای اخیر اقدامات ارزنده ای در سازمان نقشه برداری کشور در خصوص ایجاد و توسعه پورتال سازمانی انجام گردید. بدیهی است که این اقدام گسترده جهت ارتقاء سطح فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان  به منظور بهبود کیفیت خدمات به مردم و کاهش مراجعه حضوری به امور مشتریان برای دریافت خدمت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و انجام این کار علاوه بر اینکه امکان ارائه اطلاعات و خدمات به حداکثر جامعه و افزایش دسترس پذیری را فراهم می سازد بلکه باعث افزایش رضایت شهروندان و جلب اعتماد آنها نیز خواهد شد. 
دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات (اداره نرم افزار) مسئولیت نگه داری و چیدمان پورتال، آموزش به مسئول پورتال هر مدیریت ایجاد بروزرسانی فرم‌های پورتال، ایجاد ساب پورتال جدید و اعمال دسترسی به مدیریت های داخل سازمان جهت گذاشتن محتوای پورتال و یا ویرایش آن را برعهده دارد.
کلیه مدیریتهای سازمان وظیفه ورود و بروزرسانی اطلاعات صفحات و سایت اینترنتی خود را بر عهده دارند و در اخر مسئولیت نهائی محتویات سایت بر عهده مدیریت کل روابط عمومی و حوزه ریاست می باشد.

دستورالعمل بروز رسانی پورتال.pdf
نام شما
آدرس ايميل شما

محمد ابراهیم وضیع
feedback
Iran, Islamic Republic of
سلام و عرض ادب
قسمت محصولات - پایگاه ملی نام های جغرافیایی باز نمیشه
دنبال ارتفاع چند قله از شهرستان هستم
خراسان جنوبی
قائنات
با تشکر